O nas

Dowiedź się więcej kim jesteśmy

Działamy dla naszych klientów od 2016 roku.

Jesteśmy firmą zajmującą się zdrowym odżywianiem. Naszym celem jest pokazanie tego, co to znaczy zdrowo się odżywiać a mimo to jeść smacznie
i bez wyrzeczeń.

Pomagamy w osiągnięciu i utrzymaniu zdrowej sylwetki na co dzień, przez całe życie – nie tylko jako chwilowe osiągnięcie celu. Chcemy pokazać zdrowe podejście do zdrowego odżywiania, tak aby dokonywanie mądrych wyborów żywieniowych stało się sposobem na życie a nie uciążliwą dietą cud opartą na wyrzeczeniach i głodówkach.

Wszystko kiedyś było trudne…
z nami stało się łatwe i smaczniejsze.
 

Zdrowa Dieta Catering

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą

Nasza ekipa codziennie dokładała wszelkich starań by zapewnić naszym klientom świeże, smaczne, niskokaloryczne i zbilansowane pod względem odżywczym posiłki, które pomogą Wam schudnąć lub po prostu wspierać i tak już zdrowy styl życia.

Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszych usług, dążąc do zapewnienia możliwie najlepszego produktu. Aby to zrobić, potrzebujemy też Waszego wkładu. Chcemy waszych pomysłów, opinii a nawet skarg.

Czy nie było by prościej zrzucić zbędne kilogramy, gdy masz kogoś kto przygotuje twoje posiłki, kontroluje wielkość porcji i liczy kalorie? Czekamy na Ciebie, jesteśmy zawsze dostępni i gotowi by pomóc.

Strefa dowozu

Zdrowej Diety

Pęd życia, natłok codziennych obowiązków czy najzwyczajniej w świecie zmęczenie często uniemożliwia Ci spędzanie wystarczającej ilości czasu w kuchni, aby móc przygotować sobie pożywne i odżywcze posiłki?

Wtedy z pomocą przychodzi nasz profesjonalny catering dietetyczny. Przygotujemy dla Ciebie sycące dania z najwyższej jakości składników i dostarczymy pod Twoje drzwi. Nasza mapa pokaże Ci regiony do których dostarczamy naszą dietę pudełkową. Kliknij tutaj i zamów nasz catering już dziś.

Dowiedź się więcej

Jak to działa?

1
Załóż konto i wybierz dietę na którą masz ochotę
Wystarczy, że założysz konto na naszej stronie, po zalogowaniu dostaniesz dostęp do menu, które ułatwi Ci wybór ulubionej diety.
2
Codziennie darmowa dostawa
Każdego dnia dostarczymy pięć pysznych, odpowiednio zbilansowanych, zdrowych posiłków w wybranym wariancie.
3
Miej to
pod kontrolą
Jeśli nie masz pewności, jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i który rodzaj diety wybrać, skontaktuj się z nami!

Sprawdź która dieta jest dla Ciebie odpowiednia

Kalkulator diet

Wciąż masz wątpliwości?

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

tel. 603 119 208

Śledź nas w Social Media